Yhteystiedot

Mercatus Oy

Likolammentie 14
70460 Kuopio, Finland

Puh.
+ 358 17 288 1500

Yhteydenotot:
mercatus@mercatus.fi

Avoinna arkisin
klo. 8-16
Mercatus Oy

Riihitontuntie 14 B
02200 Espoo, Finland

Puh.
+358 440 881500






Kaikki tuotteemme myydään jälleenmyyjiemme kautta. Tarjouspyynnöt ja kyselyt välitämme lähimmälle jälleenmyyjällenne, joka hoitaa asian nopeasti.


HENKILÖSTÖ

Myynti:

                                                


Raimo Kopola
Aluemyyntipäällikkö,
Etelä- ja Länsi-Suomi
+358 440 881 500
raimo.kopola@mercatus.fi

  Pekka Pirskanen 
  Myynti,  
  Länsi-Suomi  
  +358 40 523 2975   
  pekka.pirskanen@mercatus.fi     

Pasi Inoranta         
Myynti,
Etelä- ja Länsi-Suomi 
+358 440 574 567   
pasi.inoranta@mercatus.fi

Harry Ruuskanen
Aluemyyntipäällikkö 
Itä-Suomi       
+358 440 881 561   
harry.ruuskanen@mercatus.fi

Teijo Timonen
Aluemyyntipäällikkö
Pohjois-Suomi
+358 400 482 592
teijo.timonen@mercatus.fi






Toimisto ja hallinto:

                                       

Mikko Timonen
Manager
+358 440 881 501
mikko.timonen@mercatus.fi
Viivi Savolainen  
 Myyntiassistentti
+358 440 881 503   
viivi.savolainen@mercatus.fi
  Siiri Hautsalo, TaM   
  Designer     
  +358 440 881 502 
  siiri.hautsalo@mercatus.fi
   Olli Kinnunen
   Toimitusjohtaja      
   +358 400 576 221  
   olli.kinnunen@mercatus.fi 
                            


Varasto:

             

Mikko Savirinne                                 Kimmo Hiltunen
Varastovastaava                             Varasto 
         


+358 440 881 560
varasto@mercatus.fi